Prekių pirkimo ir pristatymo taisyklės

Prekių pirkimas

Prekes, esančias skiltyje "PRIEDAI" galite įsigyti internetinėje svetainėje www.kariskizetonai.lt, pridėdami norimas prekes į prekių krepšelį ir apmokėję už jas.
Norėdami įsigyti kariškus žetonus (Dog Tags), fotopakabukus, graviruotus fotopakabukus, graviruotus žiebtuvėlius, atsidariusiame prekės lange spauskite mygtuką "SUSIKURK Karišką žetoną" arba " SUSIKURK Fotopakabuką". Naujame atsidariusiame lange būsite nukreipti į svetainę www.fotopakabukai.lt, kurioje ir susikursite norimo dizaino ir spalvos pakabuką ar žiebtuvėlį su pageidaujama nuotrauka, logotipu ar tekstu. Užsakymą suformuosite ir apmokėsite www.fotopakabukai.lt internetinėje svetainėje. Jei esate naujas www.fotopakabukai.lt vartotojas, atlikdami užsakymą būsite paprašyti suvesti savo duomenis, reikalingus įvykdyti Jūsų atliktą užsakymą.

Prekių apmokėjimas

Mūsų elektroninėje prekybos sistemoje galite atsiskaityti banko pavedimu. Mokėjimą už įsigytas prekes perveskite į toliau nurodytą banko sąskaitą:

Gavėjo pavadinimas: Vytautas Romeika
Banko sąskaita: LT027044060007972201
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440

NEPAMIRŠKITE į laukelį "Mokėjimo paskirtis" įrašyti užsakymo numerį.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo visoje Lietuvoje kaina 3 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio bei prekių kiekio.

Gavus apmokėjimą už patvirtintą užsakymą, prekės pagaminamos ir išsiunčiamos pirkėjui maždaug per 1-2 darbo dienas. Prekės pristatomos per Lietuvos paštą, per 1-2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.

Atsiimdami prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).

SVARBU ! Jei pristatydamas prekes kurjeris neranda Jūsų namuose, jos yra paliekamos artimiausiame pašto skyriuje. Neatsiėmus prekių per 30 dienų, prekės grąžinamos pardavėjui. 

Jei užsakytų ir apmokėtų prekių negautumėte ilgiau nei 14 dienų nuo apmokėjimo dienos, susisiekite su mumis el. paštu info@kariskizetonai.lt.

Prekių keitimas ir grąžinimas

NEGRĄŽINAMOS prekės, sukurtos pagal individualų užsakymą: kariški žetonai, fotopakabukai, graviruoti fotopakabukai, graviruoti žiebtuvėliai.

Kitos internetinėje svetainėje esančios prekės gali būti keičiamos tik tais atvejais, kai yra akivaizdus gamintojo brokas ir jo neįmanoma  pašalinti remonto metu. Gedimai ar kitokie pažeidimai, kurie įvyko dėl kliento kaltės, naudojimosi taisyklių nesilaikymo arba dėl natūralaus dėvėjimosi, NĖRA  laikomi gamintojo broku.

Įsakymo nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

Įsigytą prekę, pirktą mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę grąžinti mums per keturiolika darbo dienų nuo prekės pristatymo pastebėjus, jog ji yra nekokybiška.

Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje. Jūs turite pateikti raštišką prašymą, kuriame nurodote prekės trūkumus ir pasirinktą vieną iš reikalavimų:

• pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

• atitinkamai sumažinti prekės kainą;

• per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

• atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

• vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas (jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas). Tuomet prekė bus pakeista analogiška kokybiška preke arba Jums bus grąžinti sumokėti pinigai (įskaitant ir siuntimo išlaidas). Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258, remiantis patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones" taisyklių nustatyta tvarka. Netenkinusių prekių grąžinimo išlaidas apmoka klientas.

GINČŲ SPRENDIMAS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage